TEMPLESTORE Prodejny

Kontaktní údaje TempleStore.cz

LIP distribution s.r.o.
Pražská třída 2738/94
370 04 České Budějovice

Jsme Vám k dispozici:
po - pá od 8:00 do 17:00
+420 775 774 775
eshop@templestore.cz

IČ: 260 86 808
DIČ: CZ 260 86 808

 

TempleStore České Budějovice

Shop / Servis / Půjčovna

Adresa

Kněžská 10/373
370 01 České Budějovice

Kontakt

+420 777 788 793
budejovice@templestore.cz

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po—Pá 9:00—12:00 12:30—18.00
So 9:00—12:00
 
Prodejna Prodejna Prodejna Prodejna

PeaceStore České Budějovice

Shop / Servis / Půjčovna

Adresa

Lannova 41/63
370 01 České Budějovice

Kontakt

+420 777 330 732
obchod@peace.cz

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po—Pá 9:00—12:00 12:30—18.00
So 9:00—12:00
 
Prodejna Prodejna Prodejna Prodejna

TempleStore Strakonice

Shop / Servis / Půjčovna

Adresa

Velké náměstí 140
386 01 Strakonice

Kontakt

+420 777 788 790
strakonice@templestore.cz

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po—Pá 9:00—12:00 12:30—18.00
So 9:00—12:00
 
Prodejna Prodejna Prodejna Prodejna

TempleStore Příbram

Shop / Servis / Půjčovna

Adresa

Pražská 149
261 01 Příbram

Kontakt

+420 777 788 791
pribram@templestore.cz

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po—Pá 9:00—12:00 12:30—18.00
So 9:00—12:00
 
Prodejna Prodejna Prodejna Prodejna

VehicleStore Kladno

Shop / Půjčovna

Adresa

Váňova 683
272 01 Kladno

Adresa

+420 777 788 795
kladno@vehiclestore.cz

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po—Pá 10:00—18.00
So 9:00—12:00
 
Prodejna Prodejna Prodejna Prodejna

TempleStore Hradec Králové

Shop / Půjčovna

Adresa

Švehlova 523
500 02 Hradec Králové

Kontakt

+420 777 787 901
hradec@templestore.cz

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po—Pá 10:00—18.00
So 9:00—12:00
 
Prodejna Prodejna Prodejna Prodejna

TempleStore Pardubice

Shop / Půjčovna

Adresa

Jindřišská 828
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 777 787 903
pardubice@templestore.cz

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po—Pá 10:00—18.00
So 9:00—12:00
 
Prodejna Prodejna Prodejna Prodejna

TempleStore Brno

Shop / Půjčovna

Adresa

 Minoritská 476/12
602 00 Brno-střed

Kontakt

+420 777 788 797
brno@templestore.cz

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po—Pá 10:00—19:00
So 10:00—13:00
mapa
Prodejna

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace